Перегородки з гіпсу глибоко вкоренилися в сучасному інтер'єрного дизайну, зонування простору. Гіпсові 3Д перегородки стануть відмінним рішенням для офісного приміщення, затишної квартири-студії або квартири open space, великого заміського будинку. За допомогою такого поділу простір можна поділити на різні зони, що не зводячи капітальних стін. На сторінках нашого сайту ви знайдете привабливі варіанти виробів з гіпсу в тому стилі, який вимагає ваше приміщення.

Особливості гіпсових 3Д перегородок

     Особливістю 3d конструкції є її «ажурний» ефект, який пропускає світло. Візуальне враження від такої перегородки буде приголомшливим, до того ж вона візуально НЕ краде квадратні метри, не захаращує собою простір. Сонячні промені легко проходять крізь отвори, надаючи кімнаті затишку. При правильно розміщеному освітленні можна добитися гри тіней, домагаючись декоративної функції від панелі.

     Хоча 3D гіпсові перегородки створюють враження об'ємного елементу інтер'єру, але насправді вони дуже легкі. З їх допомогою візуально ваше приміщення можна розділити на кілька зон, щоб зробити перебування там більш комфортним. Так, можна відокремити обідню зону від вітальні або створити затишний спальний куточок в квартирі з відкритим плануванням.

Завдяки компанії Gipster купити гіпсові перегородки можна за вигідною ціною. Вам достатньо вибрати потрібний дизайн конструкції на нашому сайті, після чого зв'язатися з менеджером для обговорення деталей покупки. Ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію щодо продукції та отримати допомогу при виборі, виходячи з ваших умов. У максимально швидкі терміни ваше замовлення буде відправлений зручним вам перевізником в будь-який населений пункт України.

Декоративні 3Д перегородки з гіпсу: переваги

     Панелі мають масу переваг, серед яких варто відзначити наступні:
 1. Вони володіють достатнім запасом міцності. Навіть простоявши кілька десятків років, конструкція не втратить естетичної привабливості. Матеріал стійкий до впливу вологи і можливим механічних пошкоджень. Вироби можна встановлювати навіть там, де буває досить людно.
 2. Безпечний для здоров'я склад. Як відомо, гіпс відноситься до матеріалів природного походження, тому їх рекомендовано розміщувати навіть в дитячій кімнаті або дитячих установах.
 3. Можливість універсального застосування. Придбання такого загородження буде корисним для будь-якої кімнати в будинку, зонування великих офісних приміщень.
 4. Простий і швидкий монтаж. Для того щоб встановити гіпсові міжкімнатні перегородки, не треба затівати масштабну операцію зі зведення капітальної стіни. Монтаж займе трохи часу, не потребує спеціальних будівельних навичок.
 5. Зміна забарвлення. У разі, якщо перегородки гіпсові 3d панелі стануть занадто нудними для вашого інтер'єру, їх легко можна перефарбувати.
     Чому купити гіпсові перегородки у компанії Gipster вигідно?
 • ми надаємо клієнтам можливість вибору дизайну конструкції;
 • ви можете замовити будь-який колір;
 • висока надійність продукції;
 • відмінні декоративні властивості;
 • бюджетні ціни;
 • доставка в будь-яку точку країни.

     в сучасному світі, коли перевагу віддають інновацій і все незвичне, гіпсові перегородки стали просто відкриттям для дизайнерів інтер'єрів. Впроваджуючи їх в обстановку приміщення вдається надати йому певного стилю, додати родзинки, вигідно розставити потрібні акценти, розділити робочу зону і місце для відпочинку.