Меню

Відділ продажу:

+38 (067) 491-82-59
+38 (066) 969-02-16

Відділ супроводу:

+38 (093) 977-92-30
+38 (068) 177-66-43

0

Кошик порожній!

3D панелі Чернцівці

Об'ємні гіпсові панелі широко використовуються сьогодні для оформлення інтер'єру житлових, офісних або комерційних приміщень. Даний декоративний матеріал поєднує високі естетичні та експлуатаційні характеристики. Глибина малюнка надає приміщенню стилю, брутального або розкішного вигляду, що залежить від дизайну панелі. Такий інноваційний підхід в мистецтві декорування приміщень давно використовується в світі, але останнім часом набув він популярність і в Україні.

 

 

 

Компанія Gipster - провідний виробник гіпсового декору в нашій країні, поставляє продукцію по всій території України. Завдяки цьому купити якісні стильні 3Д панелі в Чернівцях від виробника може кожен бажаючий.


Купити 3D панелі в Чернівцях від виробника

Завдяки широкій дилерській мережі компанії Gipster жителі Західної частини України можуть створити ексклюзивний інтер'єр приміщення за помірною ціною. 3Д панелі в Чернівцях купити в роздріб або оптом ви можете у наших дилерів - компаній «Камінь», «Потік», «Тобус». Широкий асортимент дизайнів панелей дозволяє підібрати оформлення, згідно з побажаннями клієнта й вимогами інтер'єру приміщення. Так, ви можете купити декор, що імітує хвилі, пісочні дюни, переплетення гнучких гілок та квітів або потік води.
Нашу продуцію ви зможете знайти в наших партнерах:Компанія Gipster пропонує взаємовигідне співробітництво дизайнерам і будівельникам, роздрібним магазинам і організаціям, що спеціалізуються на продажі будівельних та декоративних матеріалів. Ми допоможемо вам розширити асортимент якісними й затребуваними у покупців товарами.

Чому саме 3D панелі з гіпсу

Вогнетривкі

Стійкість до високих температур, високі звуко- і теплоізоляційні властивості гіпсу

Екологічні

Безпека й екологічна чистота гіпсового матеріалу

Технологічні

Рнаша продукція має бездоганну якість, завдяки використанню сучасних технологій і передовому обладнанню

Якісні

Ми впевнені в якості продукції, що виробляється, тому готові замінити бракований або кожен пошкоджений при транспортуванні елемент

 

Декоративні панелі 3D в Чернівцях: використання в інтер'єрі

Вагому роль в художньому оформленні будь-якого приміщення займає декорування стін і стелі. Чиста однотонна поверхня повинна бути доповнена елементами, що додають об’єм, задають характер майбутньому інтер'єру.

  • Квартира
    м.Чернівці

3Д панелі в Чернівцях: ціна доставки по області

від 350 до 600 грн.

*Перед відправкою кожна панель перевіряється і запаковується у фірмову тару, яка надійно зберігає її від ударів під час транспортування. Ціна залежить безпосередньо від віддаленості вашого міста, а також об’єму пакування.