Меню

Відділ продажу:

+38 (067) 491-82-59
+38 (066) 969-02-16

Відділ супроводу:

+38 (093) 977-92-30
+38 (068) 177-66-43

0

Кошик порожній!

Про нас

Вітаємо вас, шановний клієнт. Наша компанія Gipster спеціалізується на виготовленні гіпсових панелей 3D. Запрошуємо скористатися нашими послугами всіх, хто бажає створити стильний і оригінальний інтер'єр в будинку, офісі, ресторані, магазині і будь-яких інших приміщеннях. Також ми запрошуємо до співпраці дизайнерів, фірм, що спеціалізуються на будівництві та ремонті. Використовуючи наші декоративні матеріали, ви зможете створювати унікальні інтер'єри практично у всіх стилях з мінімальними витратами часу і сил на проведення монтажних робіт.


Чи можна довіряти компанії Gipster?


Ми виробляємо гіпсові панелі з матеріалів найвищої якості. Для них характерна підвищена міцність і екологічна чистота. У процесі виробництва використовуються інноваційні технології. Ми контролюємо якість на кожному етапі, що забезпечує високу якість готової продукції. Важливий момент в процесі монтажу ліпнини з гіпсу - відповідність кожного елемента заявленим розмірами, адже від цього залежить трудомісткість робіт і естетична цінність готового декору. Ми гарантуємо бездоганні розміри. З нашими панелями процес підгонки елементів зводиться до мінімуму.


Недорога гіпсова ліпнина на будь-який смак і бездоганний сервіс


У нас не буває затримок з виконанням замовлень і прострочень з відправкою продукції клієнтам. Кожна 3D панель ретельно перевіряється контролерами і упаковується в спеціальну фірмову тару, що забезпечує надійний захист від ударів в процесі транспортування. Якщо при отриманні товару ви виявите пошкодження, ми зможемо в найкоротші терміни провести заміну.


У нашому каталозі представлені 3D панелі, що дозволяють створити шикарний інтер'єр практично у всіх стилях. Наші консультанти завжди готові надати допомогу у виборі оптимальних об'ємних малюнків і орнаментів в залежності від ваших смакових переваг і особливостей приміщення. Також ми надаємо послугу виготовлення ліпного декору за ескізами клієнта.


Гіпсові 3D панелі дозволяють кардинально змінити інтер'єр з невеликими витратами. Якщо ви бажаєте здійснити це за найвигіднішою ціною, звертайтеся в компанію Gipster. Ми є виробником і пропонуємо найпривабливіші умови для придбання сучасних 3D панелей.З нетерпінням чекаємо вашого дзвінка.