Gipster Green

Тривимірні стінові панелі з гіпсу і бетону - це втілення останніх модних тенденцій сучасного дизайну в інтер'єрі. Цей благородний матеріал з холодною фактурою здатний відтворити на поверхнях житлового, комерційного або офісного приміщення об'ємні рельєфи, використовуючи різні сучасні або класичні форми. Але і цього здалося дизайнерам GipsTer мало, тому вони створили нову унікальну серію - 3Д панелі Green, які поєднують гіпс, бетон і стабілізований мох або рослини.

Переваги 3D панелей Gipster Green

Стінові 3Д панелі Gipster Green - нове слово в дизайні інтер'єрів!

Унікальний дизайн

Оригінальний зовнішній вигляд, використання фіто дизайну

Еко-матеріали

Тільки натуральні екологічно чисті матеріали

Простота догляду

Чи не вередливість в догляді, відсутність поливу і значних витрат на обслуговування

Унікальна композиція

Можливість створення унікальної композиції з використанням моху і рослин різної кольорової гами

Особливі вимоги та догляд за Gipster Green

Вся перевага 3D панелей Gipster Green в тому, що вони не вимагають ніякого догляду. Сам матеріал з гіпсу, бетону можна просто протирати від пилу ганчіркою, проходиться пилососом з м'якою щіткою, тощо

Стабілізовані рослини і мох зовсім не вимагають догляду, лише трохи зволожене повітря. Добитися бажаної середовища можна періодичним використанням зволожувача повітря, який і так вельми корисний для здоров'я оточуючих.

Сфера використання Gipster Green

Актуальність в наш час екостилю спонукає до використання все більшої кількості натуральних, природних елементів в інтер'єрі. Стабілізований мох і рослини дозволили «приручити» природу, помістивши частинку її у себе в приміщенні. На відміну від живих рослин, які мають обмежений термін експлуатації і особливі вимоги до відходу, стабілізовані зберігають близько 10 років свою природну красу і свіжість. Вони зручні в роботі, ними легко створювати цікаві композиції в різних по дизайну 3D панелях.

Сфера застосування GipsTer Green досить обширна, оскільки вони мають багатогранне функціональне призначення. панелями можна облицьовувати стіни, стелю або декорувати колони, ніші в офісних та адміністративних будівлях, магазинах, салонах краси і, звичайно ж, в житлових квартирах і будинках, які прагнуть до використання фітодизайну в інтер'єрі.

Частинка природи у вас в будинку

Щоб подати заявку на прорахунок вартості і строків виготовлення індивідуального елемента
з гіпсу або бетону під замовлення, потрібно вказати наступні дані: