Меню

Відділ продажу:

+38 (067) 491-82-59
+38 (066) 969-02-16

Відділ супроводу:

+38 (093) 977-92-30
+38 (068) 177-66-43

0

Кошик порожній!

Політика повернення товарів

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" протягом 14 днів з дня здійснення покупки Ви можете здійснити повернення або обмін придбаного товару в інтернет-магазині https://gipster.com.ua/ за умови, що:

• товар новий, тобто який не був в експлуатації і не має слідів використання: подряпин, потертостей і т.п .;

• збережена оригінальна упаковка, фабричні ярлики і стікери;

• пред'явлені отримані від продавця документи, що підтверджують покупку (товарний чек).

Заміна або повернення товару з виявленим виробничими дефектом (істотним недоліком) проводиться на підставах і в терміни, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів". Витрати за доставку товару оплачує інтернет-магазин Gipster.

 

У разі обміну або повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині Gipster, витрати за доставку товару оплачує покупець.

Повернення коштів

Сума, сплачена за товар, повертається таким же способом, яким вона була внесена, при оплаті банківською картою повернення здійснюється на рахунок клієнта шляхом оформлення повернення на карту клієнта. Для оформлення повернення грошових коштів, пред'явіть, будь ласка, касовий чек і паспорт. Без пред'явлення паспорта повернення готівкових коштів не проводиться.

Шановні клієнти!

Якщо у Вас відбулися проблеми з товаром, спочатку здійсните наступні дії:

• зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

• напишіть нам, в темі листа вкажіть «Повернення товару» і сформулюйте проблему, наш консультант допоможе вам вирішити її.

Важлива інформація:

При доставці товару Новою Поштою або інший транспортною компанією необхідно перевірити цілісність і відсутність механічних пошкоджень на товар в офісі перевізника. Претензії НЕ пред'явлені перевізнику і НЕ оформлений відповідних актом до розгляду не приймаються.