search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

Повернення та обмін

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів».

Повернення продукції
  • Повернення продукції відбувається в разі явного пошкодження, не вказано при продажу панелей. Відхилення геометрії більше 2 мм, відколи, тріщини. Огляд панелей відбувається в транспортній компанії при отриманні продукції, в разі браку, пошкоджений вантаж не приймається і залишається на пошті.
Терміни повернення і обміну
  • Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
  • Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.
Умови повернення для товарів належної якості
  • Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача».
  • Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: товар не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію;
  • Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.
gipster image

Зв'яжіться з нами

Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротший термін