search
Ми в інстаграм
Ми в інстаграм +380 68 177-66-43
gipster-triangle gipster-elipse

3D-панелі в Україні - вічний тренд в дизайні

Гіпс використовується людьми з глибокої давнини. Той факт, що цей природний матеріал ідеальний для використання в обробці внутрішніх приміщень, помітили ще в епоху ранньої античності. З тих пір гіпсові декоративні та облицювальні елементи застосовувалися людиною протягом десятків століть, а попит на них дуже високий також і в наші дні.

Сьогодні якісні і доступні за ціною 3Д панелі купити в Україні зовсім нескладно. Компанія Gipster - вітчизняний виробник цього ефектного і практичного оздоблювального матеріалу пропонує великий вибір моделей панелей з гіпсу, які зроблять ваш інтер'єр ексклюзивним без зайвих витрат. У каталозі продукції компанії представлені оздоблювальні елементи різного розміру, дизайну, серед яких є варіанти, що імітують камінь, деревину, бджолині соти, а також вироби з привабливими орнаментами - класичними, сучасними, абстрактними.

Всі вироби з асортименту виробника мають високу якість, за параметрами якого стежить спеціальна служба. Гіпс, а також інші матеріали, що застосовуються при виготовленні плитки, мають вітчизняне походження, сертифіковані згідно зі строгими європейськими стандартами. Упаковка, в якій поставляються гіпсові вироби, максимально захищає їх при транспортуванні, тому ми можемо без найменших побоювань доставляти свою продукцію в будь-яку точку країни.

3Д панелі купити в Україні:

Продукція компанії Gipster користується великим попитом при обробці житлових, офісних, комерційних приміщень на всій території України. Головний офіс і виробництво компанії знаходяться в Тернополі, але 3Д-панелі, вироблені компанією, можна придбати в багатьох містах нашої країни. На сьогоднішній день наша продукція представлена в усіх містах України.

Ви можете замовити тривимірні стінові елементи з гіпсу у наших офіційних дилерів, які забезпечать вас цим сучасним оздоблювальним матеріалом в будь-якій кількості. Продукція Gipster - це завжди бездоганна якість, а також ексклюзивний дизайн за цілком прийнятну ціну.

  • ars
  • inside-design
  • rozetka
  • domok

Представники виробника працюють в різних містах країни, забезпечують швидку, якісну доставку. Тривимірні стінові елементи представлені у всіх областях України. При цьому не варто думати, що попит на цей матеріал високий тільки у великих містах - цей вид обробки популярний буквально на кожному кроці.

Декоративні панелі в Україні

Величезний вибір варіантів дозволить без проблем вибрати рішення для будь-якого інтер'єру, яке буде радувати власника, його близьких, гостей довгі роки. Всі 3D-панелі виготовлені з високоякісного природного гіпсу з модифікуючими добавками. Полімерні компоненти, що входять до складу матеріалу, забезпечують гіпсу додаткову пластичність, яка дозволяє при литті домогтися максимального промальовування дрібних елементів, а також робить гіпсові елементи більш міцними.

Вогнетривка

Вся продукція витримує високу температуру

Екологічна

При виготовленні використовуємо тільки екологічно чисті матеріали

Якісна

Вся наша продукція відповідає європейським стандартам

Точна

Будьте впевнені в розмірах. Похибка не перевищує 2 мм!

gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle gipster-elipse gipster-triangle